بهترین مرکز تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران کجاست؟

بهترین مرکز تصویربرداری شرق تهران کجاست؟ تصاویر و اسکن‌های با کیفیت در کدام مرکز قابل ارائه است؟ کدام مرکز رادیولوژی شرق تهران شامل بیمه می‌شود؟

اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید، این سوالات و مشابه آنها ممکن است پیش از مراجعه به مراکز تصویربرداری برای شما پیش بیاید.

باتوجه به طیف گسترده این خدمات و تعداد زیاد این مراکز در شرق تهران، انتخاب مرکز تصویربرداری مناسب ممکن است برای ساکنین این منطقه کمی دشوار باشد. در ادامه به پارامترهای مهم در انتخاب این مراکز می‌پردازیم.  

پارامترهای انتخاب بهترین تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران 

گاهی اوقات افراد به دلیل عدم انتخاب صحیح بهترین رادیولوژی شرق تهران مجبور می‌شوند مجدداً به سایر مراکز مراجعه کنند. چرا که نتایج به دست آمده از نظر پزشک معالج غیرقابل قبول واقع است و وی نمی‌تواند روش درمانی مناسبی اتخاذ کند. 

این موضوع سبب اتلاف وقت و هزینه بیماران و حتی به خطر افتادن سلامت آنها خواهد شد. بنابراین پارامترهای مهمی را برای انتخاب این مراکز در نظر گرفت که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. 

به‌روز بودن دستگاه‌ها و امکانات 

یکی از مهم‎‌ترین پارامترها در انتخاب مراکز رادیولوژی شرق تهران تکنولوژی دستگاه‌ها است. هرچقدر دستگاه‌ها به روزتر باشند، کیفیت و تنوع خدمات ارائه شده قابل قبول‌تر است. 

برای مثال اگر پزشک برای شما عکس رنگی رحم تجویز کند فقط با دستگاه‌‌های رادیولوژی مدرن و تخصیی این اسکن انجام خواهد شد. 

همچنین دستگاه های مدرن و جدید رادیوگرافی، ماموگرافی و سی تی اسکن از دوز پایین‌تر اشعه ایکس استفاده می‌کنند که خطر کمتری برای بیماران دارد. 

کادر پزشکان و پرسنل 

قطعاً حضور کادر پزشکان متخصص و حرفه‌ای در بهترین مرکز رادیولوژی شرق تهران الزامی است. برای مثال ممکن است شما نیاز به انجام تصویربرداری‌های تخصصی‌تر از قبیل رادیولوژی مداخله‌ای داشته باشید. انجام این تصویربرداری لازم است زیر نظر پزشکان حرفه‌ای و متخصص امکان‌پذیر است. 

وب سایت و سیستم نوبت‌دهی آنلاین

یکی از مشکلاتی که افراد هنگام مراجعه به مرکز تصویربرداری شرق تهران با آن مواجه هستند معطلی زیاد است. وجود یک وب سایت مدرن به همراه سیستم نوبت‌ دهی آنلاین از اتلاف وقت مراجعین و پرسنل مرکز جلوگیری می‌کند. 

می‌توانید در این حالت نوبت خود را از قبل رزرو کنید و در هنگام مراجعه بدون معطلی تصویربرداری پزشکی خود را آغاز کنید. 

شبانه روزی بودن مرکزی

بیماری‌ها و مشکلات ممکن است در هر ساعت شبانه روز به سراغ شما بیایند. در این حالت پزشک معالج نیاز به تصویربرداری فوری و اورژانسی دارد. بودن خدمات شبانه روزی تصویربرداری یکی از پارامترهای واجب و حیاتی برای هر مرکز تصویربرداری است.

مرکز تصویربرداری بیمارستان رسالت به عنوان یک مرکز رادیولوژی در شرق تهران با انجام رادیولوژی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است. 

تعرفه‌های بیمه

از آنجایی که انجام برخی روش‌های تصویربرداری ممکن است گران قیمت باشد، بنابراین طرف قرارداد بودن مرکز با بیمه‌های درمانی و تکمیلی یکی دیگر از عوامل تشخیص بهترین مرکز تصویربرداری شرق تهران است. این موضوع سبب رضایت بسیاری از مراجعین خواهد شد. 

لازم به ذکر است مرکز تصویربرداری بیمارستان رسالت طرف قرارداد طیف وسیعی از شرکت‌های بیمه است. 

سایر موارد

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، پارامترهایی دیگری از عوامل تاثیرگذار در انتخاب بهترین مرکز تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران هستند. مانند: 

 • نظرات سایر مراجعین در گوگل و شبکه‌های اجتماعی 
 • موقعیت مکانی 
 • تنوع خدمات
 • سرعت پاسخگویی تلفنی 
 • بهداشت 
 • اخذ مجوزهای مربوط به وزارت بهداشت 
بهترین تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران

در مراکز تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران چه خدماتی ارائه می‌شود؟

در یک مرکز تصویربرداری و رادیولوژی در شرق تهران خدماتی از قبیل موارد زیر انجام می‌شود: 

 • رادیوگرافی 
 • سی تی اسکن 
 • ام آر آی 
 • سونوگرافی 
 • ماموگرافی 
 • سنجش تراکم استخوان
 • رادیولوژی مداخله‌ای
 • عکس رنگی
 • پانورکس 
 • فلوروسکوپی
 • تصویربرداری فک و دندان
 • پزشکی هسته‌ای

 و مواردی از این قبیل انجام می‌شود. 

هرکدام از این خدمات براساس نوع اشعه و کاربردی که دارند اطلاعاتی از قسمت‌های مختلفی از بدن ارائه می‌دهند. در برخی از مراکز تمامی خدمات نامبرده شده و در برخی دیگر تعدادی از آن‌ها انجام می‌شود. بنابراین لازم از پیش از مراجعه به هر مرکز از خدمات آن آگاه شوید. 

بهترین تصویربرداری و رادیولوژی شرق تهران کجاست؟

اگر شما هم در محدوده شرق تهران زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به مرکز تصویربرداری بیمارستان رسالت است. این مرکز زیر نظر دکتر آیدین تقی لو اداره می‌شود. ایشان مدیریت مرکز تصویربرداری بیمارستان عدل را نیز به‌عهده دارند.

در مرکز تصویربرداری بیمارستان رسالت طیف وسیعی از خدمات تصویربرداری و خدمات پزشکی و بیمارستانی زیر نظر پزشکان متخصص با بهترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود.

خدمات

ام آر آی
سی تی اسکن
سونوگرافی
رادیولوژی

جستجو در مقالات

اخرین مقالات

انواع سردرد و علت هر کدام از آنها

علامت اصلی سردرد احساس درد در ناحیه سر و صورت است. محققان متوجه شده‌اند که از نظر علت، مدت، شدت و محل بروز درد، انواع سردرد وجود دارد که سردرد تنشی شایع‌ترین آنهاست.

دریافت نوبت آنلاین

در هر ساعت از شبانه روز می توانید خدمت مورد نظر خود را رزرو کنید.

مقالات مرتبط 

سوالات و نظرات شما

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *